4. neděle velikonoční

19:00

Za manžele Zavřelovy, Zedníčkovy, živou rodinu a duše v očistci

Za živé a zemřelé farníky

Májová pobožnost, vedou starší muži

19.00

Košíkov: za rodinu Jůzovu, Hortovu, Kotlánovu a Kavalcovu + Májová pobožnost

Sv. Matěje

18:00

Za živou a zemřelou rodinu Brymovu, Boží požehnání a duše v očistci + Májová pobožnost, vedou ministranti

Sv. Jana Nepomuckého

8:00

Za živou a zemřelou rodinu Smutných

18.00

Za rodinu Svobodovu, rodiče Limberkovy, manžele Daňkovy,  syna, za živé a zemřelé rodiny,

za uzdravení P. Daňka

7:30

11.00

Za Blaženu Machovu, manžela a celou rodinu

Za novomanžele Jana Dvořáka a Evu Brymovou

5. neděle velikonoční

9:30

19.00

Za živé a zemřelé farníky

Za Františka a Blaženu Fialovy a za celou živou a zemřelou rodinu

Májová pobožnost

• Zveme Vás na tradiční pohádkový les, který se koná v neděli 19. 5. 2019 ve Velké Bíteši. Start bude mezi 14:00 a 15:00 u radnice. Trasa je dlouhá zhruba 2,5km a končí na Farní zahradě, kde bude možnost zaskákat si na trampolíně nebo na skákacím hradě. V 16:30 se můžete těšit na divadlo Víti Marčíka - O Šípkové růžence.
  • V pátek 17. května 2019 Vás srdečně zveme na bítešskou NOC KOSTELŮ.

-        16.30 program pro děti: malování na obličej,

-        16.45 S Cyrilem a Metodějem, třeba si i zatancujem (zabojujem),

-        17.30 prohlídka kostelních věží s Janem Kratochvílou.

-        18.00 mše svatá celebruje P. Bohumil Poláček

-        18.45 Noc v kostele moderuje Kateřina Vrzalová

-        18.45 Hana Lipovská: ekonomie a víra večer přednáškou Hany Lipovské, odbornice z Ekonomicko-správní fakulty MU, na téma Ekonomie a víra. 20.00 Zahraje nám Tišnovský komorní orchestr s harfenistkou Dominikou Kvardovou a s sopranistku Lucii Laubovou v doprovodu Františka Fialy, varhaníka z kůru sv. Tomáše v Brně.

-        20.50 Víťa Kratochvíl nám přiblíží Alfa kurzy,

-        21.10 Poměnky

-        21.35 P. Jiří Juris Jeniš o přátelství a cestě na Samou.

-        22.05 Lucie Laubová – soprán

§  František Fiala – varhany

-        22.50 požehnání na dobrou noc

-        Chybět nebudou prohlídky věží. V té hlavní letos vystavíme obrazy Zory Krupičkové a i tentokráte ji provoníme květinami z našich zahrad, luk a polí. Prosíme Vás, kdo máte možnost, přineste květiny ve čtvrtek 16. 5. večer či v pátek 17. 5. Dopoledne do zadního vstupu v kostele. Paní Melicharová z nich opět vykouzlí krásné kytice. Děkujeme všem za spolupráci. Podrobný program najdete na webových stránkách a na plakátech.

·        Od 20.9. do 27.9. se uskuteční vlaková pouť do Lurd. Zájemci přihlaste se samostatně. Vlaková pouť do Lurd 2019

·        Děkuji všem spolupracovníkům.