Ne

3. neděle v mezidobí

  8:00 

  

  9:30

Za rodiny Macholánovu, Jaškovu, Brůžičkovu a Jelínkovu

Za živé a zemřelé farníky

Po

 

  8:00

18:00

Volný úmysl

Košíkov: modlitba

Út

 

 

 

 

St

Sv. Františka Saleského

18:00

Modlitba růžence

Čt

Svátek Obrácení

sv. Pavla

8:00

Za zemřelého syna Libora a dvoje rodiče

Sv. Timoteje a Tita

18:00

Za maminku, rodinu  Žákovu a Klimešovu

So

 

7:30

Volný úmysl

Ne

4. neděle v mezidobí

  8:00   

 9:30

Za Václava Svobodu a celou živou a zemřelou rodinu

Za živé a zemřelé farníky

·       Srdečně Vás zveme na 13. farní ples, který se uskuteční v sobotu 10. února 2018. Vstupenky si můžete zakoupit v Turistickém informačním centru na Masarykově náměstí. Chcete-li přispět do tomboly, můžete své dary nosit Veronice Kroulíkové do Optiky Němec na Hrnčířské ulici. Děkujeme Vám za spolupráci a prosíme o společnou duchovní podporu našeho plesu.

·       Folk-rocková kapela Soumrak ze Zbraslavi si připravila tradiční lednový koncert v Bíteši. Koná se v neděli 21. ledna v 17 hodin v kostele sv. Jana Křtitele. Uslyšíte folkrockové písně za doprovodu kytar, baskytary, kláves a bicích. Vstupné dobrovolné. 

·       Nové čalounění lavic bude provedeno 30.1.2018

  • Děkuji všem spolupracovníkům.