Ne

2. neděle v mezidobí

  8:00 

  

  9:30

Za živou a zemřelou rodinu Burianovu, Bártovu a Pokorných a za duše v očistci

Za živé a zemřelé farníky

Po

 

18:00

Košíkov mše sv.

Út

 

 

 

 

St

Sv. Antonína, opata

18:00

Modlitba růžence

Čt

Panny Marie, Matky jednoty křesťanů

8:00

Modlitba růžence

 

18:00

Na dobrý úmysl

So

 

7:30

 

Ne

3. neděle v mezidobí

  8:00  

 

 9:30

Za rodiny Macholánovu, Jaškovu, Brůžičkovu a Jelínkovu

Za živé a zemřelé farníky

·    Srdečně Vás zveme na 13. farní ples, který se uskuteční v sobotu 10. února 2018. Vstupenky si můžete zakoupit v Turistickém informačním centru na Masarykově náměstí. Chcete-li přispět do tomboly, můžete své dary nosit Veronice Kroulíkové do Optiky Němec na Hrnčířské ulici. Děkujeme Vám za spolupráci a prosíme o společnou duchovní podporu našeho plesu.

·    Folk-rocková kapela Soumrak ze Zbraslavi si připravila tradiční lednový koncert v Bíteši. Koná se v neděli 21. ledna v 17 hodin v kostele sv. Jana Křtitele. Uslyšíte folkrockové písně za doprovodu kytar, baskytary, kláves a bicích. Vstupné dobrovolné. 

·    U sloupu je pokladna na Tříkrálovou sbírku pro ty z Vás, které nenavštívili tři králové. 

·    Na novoročním koncertě se vybralo 4 119,- Peníze budou použity na nové čalounění lavic. Celková cena bude činit 67 000,-

·    Děkuji všem spolupracovníkům.