Od 1.5. se zapisují úmysly mší svatých na další půl rok.

Ve středu je v 17:00 v kostele setkání rodičů a prvokomunikantů.

Liturgické texty na každý den si můžete brát vzadu na stolku.

Kolpingova rodina zve na dětské Cyklistické závody, které se konají v neděli 15. května od 14.30 u základní školy na ulici Sadová. Děti budou mít možnost soutěžit v kategoriích podle věku. Čeká je také jízda elegance a řada dalších her. Pozor, všichni závodníci musí mít přilbu.

Účastníci farní poutě do Říma předejte e-mailem nebo telefonicky  svoji adresu včetně PSČ, datum narození a číslo telefonu pani Janě Pelikánové                      t.č. 737 221 875; <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.>, zároveň napište dvojice     na ubytování, případně 1. trojici. Další info na stránkách farnosti.

Děkuji všem spolupracovníkům.

Dnes je sbírka na Charitu.

Děkuji všem spolupracovníkům, zvláště za všechny služby a úkoly, varhaníkům, sboru, akolytům za návštěvy u nemocných,    za úklid kostela, fary a za květinovou výzdobu.