• Náš pan biskup požádal svatého Otce o jmenování světícího biskupa. Modleme se dobrou volbu.

• V sobotu 6.2. v 9:00 bude proveden úklid vánoční výzdoby. Děti, přijďte jako vždy přiložit ruku k dílu.

• Děkuji všem, kdo jste se zapojili do přípravy a průběhu 11. farního plesu.

• Děkuji všem, kdo jste připravili vánoční jarmark, dětem i dospělým. Nejpotřebnějším dětem na vzdělání jsme z jarmarku odeslali 22 060 Kč. Je to největší částka jakou jsme z jarmarků doposud dětem poslali.

• Z fairtrade obchůdku se prodalo zboží v hodnotě v minulém roce za 31 517 Kč. Děkuji všem, kdo tak podporujete drobné podnikatele třetího světa, aby jejich děti nemuseli pracovat ve výrobě a mohou navštěvovat školu.

• Děkuji všem spolupracovníkům, zvláště za všechny služby a úkoly, varhaníkům, akolytům za návštěvy u nemocných, za úklid kostela, fary a za květinovou výzdobu.