Ne

5. neděle v mezidobí

  8:00

9:30

Za živou a zemřelou rodinu Hlavinkovu, Rozmarýnovu a Pospíšilovu

Za živé a zemřelé farníky

Po

Sv. Scholastiky

18:00

Košíkov: za rodinu Kratochvílovu a Mahelovu

živé rodiny a duše v očistci  

Út

Panny Marie Lurdské

 

 

St

 

18:00

Na dobrý úmysl

Čt

 

8:00

Za Blažeju Buchalovu, manžela a tetu Růženu

 

17.00

18.00

 

Svátost smíření, zpovídá P. Josef Požár z Jinošova

Za rodiče Machátovy, živou a zemřelou rodinu a duše v očistci

So

 

7:30

Za Jiřinu a Františka Čermákovy

Ne

6. neděle v mezidobí

  8:00

9:30

Za živou a zemřelou rodinu Polovu a Svobodovu

Za živé a zemřelé farníky

 

  • Srdečně vás zveme na dnešní Panamskou farní kavárnu. Můžete zažít karibskou atmosféru, ochutnat panamské jídlo a tropické ovoce, poslechnout si tradiční panamskou hudbu nebo se podívat na dokument o Světovém setkání mládeže  v Panamě. Hostem je mladá Sophia Krüger přímo z Panamy. Výtěžek bude určen na rozšíření kostela v panamském městečku Buena Vista.
  • Zveme Vás na Bítešskou akademii s Petrem Karáskem na téma Letem světem americkými národními parky. Můžete se těšit na poutavé zážitky a krásné fotografie. Beseda se uskuteční dnes od 18.00 hodin na ZUŠ ve Velké Bíteš.

·        Srdečně Vás zveme na XV. farní ples, který se koná v sobotu 22. února 2020. Poslední volné vstupenky si můžete zakoupit v Turistickém informačním centru na Masarykově nám. č. 5. Dary do tomboly noste prosím Veronice Kroulíkové do Optiky Němec v Hrnčířské ulici. Uvítáme Vaši pomoc při přípravách kulturního domu v den plesu a také při úklidu v neděli 23. února po druhé mši. Děkujeme Vám za veškerou podporu a spolupráci.

·        Děkuji všem spolupracovníkům.