Ne

Svátek Křtu Páně

8:00

9:30

Za Bohuslava Veissmana, rodinu Sedlákových  a Studených a duše v očistci

Za živé a zemřelé farníky

Po

 

18:00

Košíkov:  za živé a zemřelé občany Košíkova

Út

 

 

 

St

 

18:00

Na dobrý úmysl

Čt

 

8:00

Za zdraví, rodinu Štefanukovu a Čermákovu a duše v očistci

Sv. Antonína

 18.00

Za živou a zemřelou rodinu Muzikářovu, Markovu a Burianovu a duše v očistci

So

Panny Marie, Matky jednoty křesťanů

7:30

10.30

Za nenarozené děti a jejich rodiče

pohřeb Zdeňky Bláhové v Košíkově

Ne

2. neděle v mezidobí

  8:00

9:30

Za zemřelou rodinu Bártovu,  Burianovu a Pokorných

Za živé a zemřelé farníky

  • Srdečně zdravíme v novém roce  všechny účastníky Alfa kurzu a připomínáme, že setkání se uskuteční toto pondělí 13.ledna 2020 v 19.00 hod na faře. Samozřejmě zveme  i ostatní zájemce. Těší se na Vás

Víťa a Maruška

·        Všechny děti zveme 18.1  na faru, kde si od 15:30 zazpíváme a od 16:00 do 18:00 proběhne sobotní spolčo pro děti.

  • Kolpingova rodina a KDU-ČSL Velká Bíteš Vás srdečně zvou na Bítešskou akademii s Antonínem Matriníkem a Jiřím Nohelem na téma Rozpad smrkových monokultur jako šance pro návrat přírodě blízkých lesů. Společně představí průběh kůrovcové kalamity, ale i šance lesů na budoucí obnovu a návrat k normálnímu stavu. Beseda se uskuteční v neděli 19. ledna 2020 od 18 hodin na ZUŠ ve Velké Bíteši.

·        Děkuji všem spolupracovníkům.