Po loňské návštěvě přátel ze Schrobenhausenu v květnu zástupci bítešské Kolpingovy rodiny zavítají ve dnech 23.-25. května do Bavorska. A protože loňská akce se velmi vydařila, bude bítešská výprava čítat více než dvacet členů a příznivců Kolpingovy rodiny. Setkávání obou Kolpingových rodin se již stalo tradicí. První kontakty se uskutečnily v roce 2002 a v roce 2006 byla podepsána dohoda o partnerství. Od té doby pravidelně v lichých letech setkání hostí Velká Bíteš a v sudých Schrobenhausen.

/ LK

Křížová cesta
Každý březnový pátek v 17.30
Každou březnovou neděli v 14.30

Bítešská akademie - Tomáš Zdechovský: Objevy ve výzkumu mozku
Neděle 16. března v 18.00 na ZUŠ
Slavnost sv. Josefa – slavnostní mše sv.
Středa 19. března v 18.00
Slavnost Zvěstování Páně
  Úterý 25. března v 18.00
Dětská schola
Každou sobotu v 15.00 děti zpívají na bítešské faře.
Herní odpoledne pro děti
Každou sobotu od 16.00 na bítešské faře si děti mohou užít plno her a zábavy.

Farní tábor pro mladší děti 2014.
Koná se v Rudíkově u Velkého Meziříčí v termínu od 5. do 12. července. Hlavní vedoucí – Jan Brym.

Farní tábor pro starší děti 2014.
Koná se v na stejném místě jako loni, u vesnice Oslava a to v termínu od 4. do 16. srpna. Hlavní vedoucí – Kateřina Ráboňová.