Rok 2019

Kolpingova rodina a KDU-ČSL Velká Bíteš  Vás zvou na Bítešskou akademii s Petrem Karáskem na téma Afrika čtyřikrát a pokaždé jinak, která se uskuteční 20. října 2019 od 18 hodin na ZUŠ ve Velké Bíteši.

Petr Karásek je vášnivý cestovatel. Ukáže nám Afriku svýma očima. Těšit se můžete na fotky z Tanzanských národních parků (Serengeti, Ngoro Ngoro, Selous), slumu Mukuru v Keňi či z Jihoafrické republiky. V práci Petr pracuje jako ředitel produktové strategie podnikových systémů pro střední a východní Evropu ve společnosti Microsoft. Mezi jeho záliby patří historie, společenské vědy a ve volném čase cestování po světě, četba a rozvíjení zahrady v Bíteši. Bonus pro hosty: Součástí besedy bude ochutnávka tanzánské kávy.

Kdy: Hodová sobota 7. září od 14:30

Kde: Farní zahrada Velká Bíteš

Unikátní klání v sedmi bojových soutěžích rozhodne o tom, kdo je bítešským borcem. Na farní zahradě se budou moci bavit děti i dospělí. Skákací hrad, skvělé občerstvení a živá hudba zajištěna. Nejlepší borce odmění hodový rychtář a rychtářka – manželé Špačkovi. Všechny zve Kolpingova rodina Velká Bíteš.