Rok 2019

Hry v přírodě, soutěže, nerozluční kamarádi, dobrá nálada, zábava a spousta zážitků se skvělými lidmi – to přesně čeká na ty, kteří se s námi vydají na letní tábor ve dnech 15. - 22.7.

Budeme spát v tee-pee stanech v tábořišti poblíž vesnice Vidonín. Pokud budeš mít čas a chuť, neváhej s námi vyrazit, stále máme volná místa. Přihlášku najdeš na stránkách bitesskefarnitabory.cz a vyplněnou ji odevzdej hlavnímu vedoucímu Víťovi Ševčíkovi (774 418 907, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). Cena tábora je 2700 Kč.

Těšíme se na Tebe!

PŘIHLÁŠKY NALEZNETE ZDE: www.bitesskefarnitabory.cz

Tento týden můžeme využít k modlitbě za mládež, mladí za sebe navzájem.

Brožurku k Týdnu modliteb za mládež najdete na: https://tmm.signaly.cz/ nebo ji můžete stáhnout zde: Brožurka k Týdnu modliteb za mládež

Jako každý rok, tak i letos se o velkých prázdninách uskuteční tradiční farní tábor pro mladší děti, tedy pro žáky 2. - 5. třídy ZŠ.

V letošním roce se tábor bude konat na faře v krásné vesničce, v Heřmanově, a to ve dnech 29. června - 6. července 2019.

Chcete-li o prázdninách zažít velká dobrodružství, nějaké to napětí, spousty zábavy, poznat nové kamarády, zahrát si hry, poměřit síly, zasoutěžit, zazpívat si a zasmát se, vydejte se s námi na tábor do Heřmanova.

PŘIHLÁŠKY NALEZNETE ZDE: www.bitesskefarnitabory.cz

Za tým vedoucích Jan Václav Brym