Srdečně Vás zveme na Noc kostelů. Brány našeho chrámu otevřeme dokořán v pátek 25. května společně s dalšími více než 1.400 kostely a modlitebnami po celé České republice.

Divadlo Luďka Strašáka nadchne nejen děti. Premiérově se nám představí dvě scholy z okolí, křižanovská a deblínská. Prohlédneme si věže i varhany a ve výtvarné dílničce dáme volný průchod své kreativitě. S ministranty navštívíme Prahu, zavítáme do Bruselu a procestujeme Izrael. Badatel z Akademie věd nám názorně předvede, co si počít s materialistou v kostele. A na závěr na sebe necháme působit krásu hudby v podání naší varhanice.

I letos bychom chtěli zkrášlit kostelní věž květinami ze zahrad, luk a polí. Budeme velmi rádi, pokud nám přinesete kytice. Dozdobíme tak společně prostory, v nichž letos textem i obrazem představíme kapličky v našem okolí.

Děkujeme.