Rok 2020

AKCE BYLA ZRUŠENA

Kolpingova rodina Velká Bíteš a KDU-ČSL Vás srdečně zvou na Bítešskou akademii se Zdeňkem Strašákem a Lenkou Krutinovou na téma Péče o nemohoucího v rodině.

Beseda se uskuteční v neděli 18. října v 18 hodin v Kulturním domě ve Velké Bíteši.

Máte rodinného příslušníka upoutaného na lůžko? Nebo je vaše babička v pokročilém věku a chcete se o ni starat doma? Charita pomáhá rodinám s péčí o nemohoucího v rodině a vy se dozvíte, jak konkrétně.

Zveme Vás na hodové odpoledne BÍTEŠ HLEDÁ BORCE, které se uskuteční 12. 9. 2020 od 14.30 hodin na farní zahradě ve Velké Bíteši. Těšit se můžete na spoustu soutěží, skákací hrad a dobré hodové občerstvení.

Soutěžit mohou již nejmenší děti (předškoláci) a všichni, kdo jsou školou povinní, kteří budou rozděleni do kategorií podle věku.

Máte doma věci, které byly tak trochu unáhlená koupě? Oblečení skoro nenošené, které vlastně ani nepřirostlo k srdci a teď leží jen tak ladem ve skříni? Dostali jste dárek, který není váš šálek kávy? Ratolest odrostla z oblečení, omrzely ji hračky, a teď vám tyto věci jen doma zabírají tak drahocenný prostor? Dejte věcem druhou šanci - doneste je na SWAP, který se bude konat v sobotu 12. září 2020 od 8.30 do 11.30 hodin na farní zahradě ve Velké Bíteši.

Jaká jsou pravidla Swapu?
- přinést můžete libovolné množství (ale aspoň jeden kousek musíte)
- vyměňovat budeme oblečení, boty, hračky a doplňky
- všechno oblečení musí být vyprané, boty vyčištěné
- k výměně nabízíme neděravé a kompletní kousky
- zbylé věci věnujeme Charitě
Součástí bude kavárna a drobné občerstvení.