Vydařené počasí, dobrá příprava a chuť bojovat. To byly předpoklady, které na maximum vybičovaly výkony dětí o hodové sobotě, která odhalila největší borce města. Ze sedmi sportovních soutěží, které pro ně připravili táboroví vedoucí v čele s Katkou Ráboňovou, vyšla celkem dvanáctka borců, kteří ve svých kategoriích obsadili stupně vítězů.

Sladké odměny jim předal rychtářský pár letošních hodů Zdeněk a Jitka Řezáčovi. A letošní program navštívili i hodoví policajti. „Mám radost, že se nám program hodů podařilo obohatit. A veliké poděkování chci složit všem, kdo soutěže připravovali,“ říká místostarosta Tomáš Kučera, který je otcem jedné z vítězek.

Fotografie si můžete prohlédnout v naší fotogalerii v albu s názvem "Bíteš hledá borce".

Výsledky soutěže Bíteš hledá borce 2015

Předškoláci: 1. Věra Chadimová

                     2. Nela Janoušková

                     3. Monika Losová

 1. – 3- třída: 1. Karel Halámek

                     2. Simon Kroulík

                     3. Kristýna Hotárková

4. – 6. třída: 1. Adam Janošek

                     2. Jan Kroulík

                     3. Marie Kratochvílová

7. – 9. třída: 1. Tereza Kučerová

                     2. Kristýna Sondorová

                     3. Jitka Tyrychterová

/ LK

alt