Chudáci děti. Unavené po dlouhém školním roce ještě netušili, co je čeká. S velkými zavazadly, s úsměvy na tvářích. Tak nastoupili 4. července 2015 na v tu chvíli ještě klidnou plavbu po širém moři s kapitánem Jackem Sparrowem. Ani se nestačili divit. Po několika námořních mílích přepadl naši loď, Černou Perlu, zlý námořník a pirát, kapitán Barbarrosa. Strachem nám ztuhnul úsměv na tvářích. Měli jsme hodně co dělat, abychom zachránili slečnu Elizabeth Swannovou, ale i sami sebe. Zlí piráti nás nešetřili. Svou zlost nad naším spravedlivým počínáním dávali znát nejen ve dne, ale i v noci...

Naštěstí se na naši stranu přidal mladý kovář William Turner. Ten jediný mohl zachránit od prokletí  začarované piráty a tudíž i nás. A tak jsme mohli po náročné týdenní plavbě v míru připlout do našeho domovského přístavu. Obohaceni novými zkušenostmi, vyzbrojeni odvahou, novými kamarády a nezapomenutelnými zážitky. Díky všem za nádherný tábor!
 

Za táborový tým
Jan Václav Brym

Fotografie z tábora naleznete ve fotogalerii.