20 dětí letos na přelomu července a srpna pomáhalo pohádkovým bytostem na prvním příměstském táboře ve Velké Bíteši. Pomáhaly bytostem z pohádek (Červená karkulka, Pejsek a Kočička, Popelka, Princezna ze mlejna a Perníková chaloupka), aby si mohly doplnit listy ve Velké pohádkové knize a přečíst pohádku. Tábor byl plný zážitků a to nejen při plnění úkolů – během tábora vypadly dětem 4 mléčné zuby, k prvnímu vylití limonády v restauraci došlo až ve středu (čekali jsme to dříve , narodil se jeden mladší sourozenec, uronilo se pár slziček (v pondělí děti vylekal vlk od Červené karkulky, ale když ho zahnaly do lesa, bylo už vše v pořádku , z jedněch kraťasů se po skákání na trampolíně stala skoro sukýnka. Věříme, že se dětem tábor líbil stejně jako nám.

Chtěla bych poděkovat Milče Tesařové, Ivance a Jarce Cendelínovým, že se do tábora spolu se mnou pustily. Základní umělecké škole – p. Františkovi Kratochvílovi, že nám poskytl zázemí. O. Bohumilovi, za možnost pobývat na farní zahradě. Základní škole – panu řediteli Zdeňku Strašákovi za možnost pobývat v tělocvičně v případě deštivého počasí. Jeřábkově pekárně za vynikající svačiny. Restauraci Naše bítešská za výborné obědy. A samozřejmě dětem, které nadšeně plnily úkoly.

Více fotografií naleznete na http://bitesacek.rajce.idnes.cz/Primestsky_tabor_2014/

alt

alt

alt