Tak si připadaly děti z mladšího farního tábora, na který se vypravily v termínu od 5. do 12. července.

 

Náhle se ocitly v době kovbojů, se kterými vyrazily vlakem do jejich městečka, Rudíkova. A že to nebyla jen pohádková cesta za dobrodružstvím dětem demonstrovala náhlá výluka na železnici. Trať, po které jsme měli pokračovat v cestě, totiž vyhodili do povětří neznámí ničemové. Prý indiáni. Nebylo tomu ale tak. Ochránce bledých tváří, velký šerif, spřádal plány na stavbu nové železnice, po které by vozil nerostné bohatství této krajiny. Šlo mu pouze o majetek, ne o lidi. Na šibenici začal posílat nejen nevinné indiány, ale i vlastní lidi, kteří chtěli jeho plány zhatit a zachovat krásný ráz této krajiny pro další generace..

 

I přes velké intriky šerifa a jeho kumpánů se dětem podařily odvrátit všechny jeho zlé plány a zdejší krajina s dobrými mravy zůstala zachována.

 

Velké díky za nádherně strávený týden patří našim kuchařkám, vedoucím a v neposlední řadě všem dětem.

 

Fotografie si můžete prohlédnout v fotogaterii: Tábor pro mladší děti Rudíkov 2014

 

 

Za táborový tým

Jan Václav Brym