Velká Bíteš – Velkobítešsko výrazně usiluje o to, aby získalo místa v krajském zastupitelstvu. Asi jako jediná strana mají šanci dostat zástupce Bítešska do kraje lidovci. V těchto dvou týdnech osobně obejdou 3500 domácností, které pozvou ke krajským volbám. Na akci se podílejí tři desítky dobrovolníků.

„Nebylo až tak obtížené získat dobrovolníky, kteří nám pomohou. Je vidět, že máme v Bíteši a okolí srdcaře. Mám z toho radost,“ říká k tomu místostarosta Velké Bíteše Tomáš Kučera.

Spolu se svými kolegy z Osové Bítýšky získal podporu starostů dalších 15 obcí Velkobítešska, ale i dalších osobností z Velké Bíteše, např. MUDr. Jany Ráboňové, MUDr. Svatopluka Horka, Jiřího Rauše či Aloise Koukoly.

 

Mám radost vždy, když lidé umí spojit síly a jít za společným pozitivním cílem. Lidé z Velkobítešska mají nyní šanci, bez ohledu na různé názory, výrazně promluvit do budoucnosti kraje a tím i našeho regionu. Byla by škoda této příležitosti nevyužít. Proto podporuji Tomáše Kučeru, Josefa Macha a Jaroslava Katolického,“ vyjádřil svou podporu Milan Macholán, generální ředitel První brněnské strojírny.

alt

Krajské volby se uskuteční tuto sobotu. Každý volič může využít 4 preferenční hlasy. Na kandidátce KDU-ČSL (č. 84) má Tomáš Kučera číslo 16, Josef Mach 26 a Jaroslav Katolický 46.

 

Podpora starostů Velkobítešska

pro Tomáše Kučeru, Josefa Macha a Jaroslava Katolického do krajského zastupitelstva

Chceme se dobře starat o svěřené obce na Velkobítešsku. Náš region leží na samé hranici kraje. Proto je pro nás důležité umět spolupracovat nejen mezi sebou, ale i s krajem Vysočina. Velmi nám pomůže, když v krajském zastupitelstvu budou lidé, u kterých najdeme zastání a podporu. Proto Vám doporučujeme, aby Vaše preferenční hlasy získali Tomáš Kučera, Josef Mach a Jaroslav Katolický jako zástupci Velkobítešska.“

 

Ing. Ladislav Melichar, starosta Březí

Marie Sýkorová, starostka Březského

Jan Požár, starosta Čikova

Pavla Chadimová, starostka Heřmanova

Blažej Gruber, starosta Jasenice

Václav Soukop, místostarosta Jinošova

Ing. Jan Strašák, starosta Krokočína

Luboš Mencler, starosta Křoví

Milada Stakerlová, starostka Milešína

Karel Klíma, starosta Nových Sadů

Josef Svoboda, starosta Pucova

Petr Dočkal, starosta Rozseče

Ing. Karel Dvořák, starosta Rudy

Pavel Videnský, starosta Skřinářova

Ondřej Sysel, starosta Záblatí