Již 3. rok probíhá v našem velkomezeříčském děkanství prázdninová soutěž (od 1.7.- 31.8.2011), vhodná pro celé rodiny. /Úkolem je na 10. určených místech odpovědět na otázky týkajících se většinou historie kostela nebo nějaké zajímavosti toho místa a získat vždy na příslušném místě razítko. Vyplněnou soutěžní kartu odeslat nebo odevzdat na faře ve Velkém Meziříčí. Cílem je poznat své děkanství, zasoutěžit si a strávit netradičním způsobem chvíle s dětmi.

Soutěžní karty a všechny informace budou ve všech farních kostelech našeho děkanství od 1.7. 2011. Ceny jsou např. dvoudenní zájezd do termálních lázní, koloběžka, v restauraci Vrána oběd pro celou rodinu v hodnotě 1 300,- a další vylosování bude na farním dnu ve Velkém Meziříčí. Přesné místo a čas budou uvedeny na soutěžní kartě.

Pojďte si s námi zasoutěžit, třeba na Vás čeká zajímavá cena.

Všem přeji příjemně strávené prázdninové dny.

Bohumil Poláček, farář