Ten se uskutečnil v sobotu 21. června 2014. A nejen děti, ale i vedoucí si ho náležitě užili. No posuďte sami.

Po pěší cestě do Vlkova a poté vlakem do Brna následovala malá prohlídka katedrály na Petrově a středu města. Pak jsme se vydali na plavbu lodí po brněnské přehradě s návštěvou hradu Veveří. A aby toho nebylo málo, zavítali jsme do hudebnin, kde jsme spolu s dětmi pro bítešskou farnost zakoupili novou kytaru.

Poděkování patří štědrému dárci, který dětem za vánoční koncert minischoly věnoval finanční obnos, za který jsme mohli uskutečnit tento výlet a zakoupit novou kytaru. V neposlední řadě patří díky všem účastníkům za to, že se nám výlet na ukončení školního roku tak vydařil.

                                   Za tým vedoucích

                                                                                  Jan Václav Brym