Milé děti,

alt

jsem rád, že vám již mohu s jistotou říci, kam na tábor v letošním roce pojedeme. Můžete se opět těšit na tábořiště u Rohů. Čekají na Vás tee-pee, obrovská louka, lesy kam se podíváte, potůček nedaleko a čistý vzduch. Z programu jsem Vám již poodhalil, že se navrátíte do starých kolejí, které jste opustili kvůli výpravě na kamelot a studii na Ifské univerzitě. Jistě jste přemýšleli, o co asi půjde.  Prozradím Vám opwt maličko. Nebyli totiž obyčejnými návštěvníky kamelotu a i studium na proslulé Ifské univerzitě mělo svůj význam. Patříte totiž do mocných panovnických rodů, do kterých se nyní opět máte navrátit. A to zejména kvůli politické situaci v Temérii, Cintře a okolních království. Musíte se dohodnout jak se zachovat a koho podporovat. Navíc za oblast Temerie, ve které se nachází Ife, musí být zvolen z jednoho rodu kníže, který bude zastupovat náš kraj na Zemském sněmu.

Nejde tedy ani v nejmenším o lehkou situaci a řešení bude hodně těžké a náročné. Bude po Vás jistě vyžádováno mnoho z dovedností, aby jste mohli prokázat, že máte právo se utkat o titul knížete. Budu Vám přát hodně moudrosti a trpělivosti.

Také se chci vrátit k slíbeným webovým stránkám, na kterých jsme Vás chtěli informovat o aktuálním dění. Boužel se nepodařilo realizovat náš původní záměr a tak aktuální informace budete náchazet na http://tabor2009.blogspot.com/


Poslední informace budou k přihláškám. Ještě je posledních pár míst volných, proto kdo přihlášku nestihl odevzdat včas, nechávám možnost odevzdání do 1. července.

 

Mějte se velmi hezky.

Za všechny vedoucí Jirka